Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Więcej korzyści z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

Na początku września w ofercie Alior Banku pojawiło jest Konto Jakże Osobiste dedykowane aktywnym klientom. To dość ciekawe rozwiązane dla wszystkich, którzy chcą skonfigurować rachunek osobisty wedle własnego uznania.

Nowy produkt finansowy pojawił się w zamian za Konto Wyższej Jakości, Konto Rozsądne i Konto Alior Rachunki w Pakiecie, z oferty ma zostać wycofane także Konto Internetowe. W ofercie Alior Banku pozostaną więc konta osobiste – Konto Elitarne oraz rachunek młodzieżowy HAIZ. Alior nie jest jedynym bankiem, który zdecydował się na odchudzenie swojej oferty oraz wprowadzenie rachunków uniwersalnych, które można spersonalizować, czyli uzależnić koszty dostępu oraz obsługi wedle własnej woli. Podobne zmiany wprowadził też Bank BZ WBK oraz mBank.

Użytkownicy Konta Wyższej Jakości mogą wybrać dwie usługi, z których będą mogli skorzystać bezpłatnie, każda kolejna będzie wiązała się z opłatą 3,5 zł. Takie rozwiązanie bez wątpienia jest korzystne, wśród usług do wyboru znajdują się między innymi:

– bezprowizyjne bankomaty za granicą,
– bonusowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
– bezprowizyjne wypłaty z bankomatów krajowych,
– oprocentowanie 0% na limicie odnawialnym,
– 5 przelewów bezpłatnych natychmiastowych,
– ubezpieczenie podróżne za granicą,
– moneyback od płatności zbliżeniowych telefonem,
– assistance wypadkowe,
– możliwość udziału w programie Mastercard Priceless Specials.

Konto spersonalizowane to bardzo ciekawe i nowe rozwiązanie, co ciekawe dwie darmowe usługi można dowolnie zmieniać uwzględniając bieżące potrzeby. Wystarczy aktywować odpowiednią usługę, która powinna działać już następnego dnia. Wyjątkiem jest Mastercard Priceless Specials, wybierając tę usługę będziemy musieli poczekać na aktywację do 10 dni. Z aktywowanej usługi można w każdej chwili zrezygnować, jednak będzie ona aktywna do końca bieżącego miesiąca, to bardzo istotna informacja, trzeba mieć to na uwadze, jeśli nie chcemy płacić za kolejną usługę, która aktualnie nas interesuje. Konto Jakże Osobiste to koszt 10 zł miesięcznie, jednak opłata nie będzie pobierana, jeżeli właściciel rachunku będzie miał wpływy miesięczne w wysokości co najmniej 1500 złotych. Poza tym z opłat za konto są zwolnione osoby do 26 roku życia. Jeżeli chodzi o obsługę karty płatniczej będziemy musieli ponieść koszt 5 zł miesięcznie, ale także w tym przypadku można zostać z niej zwolnionym, warunkiem jest wykonania transakcji bezgotówkowej kartą na co najmniej 300 zł miesięcznie. Gdy na co dzień korzystamy z karty i mamy stałe dochody raczej nie powinniśmy ponosić żadnych opłat, prowadzenie i korzystanie z konta będzie bezpłatne.

Sprawdź teraz:
Najlepsze karty kredytowe grudzień 2020
Najtańsze kredyty gotówkowe grudzień 2020
Najnowsze konta osobiste grudzień 2020

Administrator
signature