Poszukujesz bankowego kredytu gotówkowego w Toruniu? Trafiłeś perfekcyjnie! W ofercie posiadamy najtańsze kredyty gotówkowe bez prowizji, bez zbędnych zaświadczeń, dostępne online i w placówkach w Toruniu. Z nami dowiesz się, gdzie najszybciej i najpewniej uzyskasz kredyt w promocyjnym oprocentowaniu; wystarczy dowód i potwierdzenie uzyskiwanych dochodów (Uwaga! Wysokość kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej). Zapraszamy serdecznie wszystkich klientów z Torunia i okolic do zapoznania się z prezentacjami w kalkulatorze kredytów gotówkowych.

KONTAKT Z KONSULTANTEM


Jak wybrać kredyt gotówkowy powyżej 20000 zł?

Aby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy, należy wypełnić krótki formularz klikając „KONTAKT„. W ciągu 10 minut skontaktuje się z Tobą konsultant, który umówi Cię z najbliższym ekspertem kredytowym. Uwaga! Poniższy kontakt dotyczy jedynie kredytów gotówkowych powyżej 20000 zł, w przypadku niższych kwot prosimy o skorzystanie z kalkulatora kredytowego lub z pomocy konsultanta!

KONTAKT Z EKSPERTEM


Porównanie kredytów gotówkowych grudzień 2020

Najlepsze kredyty gotówkowe według porównywarki portalu Bankier.pl w oparciu o oprocentowanie RRSO, wysokość raty, oprocentowanie nominalne, wysokość prowizji oraz obowiązkowe ubezpieczenie na życie. Dzięki poniższej porównywarce można wybrać rodzaj rat (raty równe lub malejące) oraz dobrać kredyt do swoich preferencji: kredyt bez zabezpieczeń, bez zaświadczeń, bez zgody współmałżonka, bez ubezpieczenia lub dla stałych klientów korzystających z innych produktów bankowych (im więcej produktów, tym niższa rata):

Powyższe dane mają charakter poglądowy i nie stanową oferty. Ostateczne wyliczenia uzyskasz po kontakcie z przedstawicielem wybranego banku lub ekspertem kredytowym. Za każdym razem po kliknięciu w link „więcej informacji” nastąpi przekierowanie do strony z prezentacjami banków, dostarczonej przez system partnerski Portalu Bankier.pl


Najczęstsze zapytania klientów z Torunia

– Najtańszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń
– Kredyty gotówkowe w biurach pośrednictwa finansowego
– Banki w Toruniu udzielające kredytów gotówkowych online
– Bankowy kredyt gotówkowy dla młodych osób


Promowane oddziały banków

Alior Bank Toruń, ul. Chełmińska 6
Bank Millennium Toruń, ul. Wyszyńskiego 10A
BGŻ BNP Paribas Toruń, ul. Wały Gen. Sikorskiego 15
BOŚ Toruń, ul. Dominikańska 9
BZ WBK Toruń, ul. Krasińskiego 2
Eurobank Toruń, ul. Rynek Staromiejski 13
Getin Bank Toruń, ul. Szeroka 18
ING Bank Toruń, ul. Szosa Chełmińska 26
PKO BP Toruń, ul. Szeroka 14/16
Plus Bank Toruń, ul. Grudziądzka 32/36
Santander Bank Toruń, ul. Szeroka 36


To też może Cię zainteresować:
Ranking kredytów mieszkaniowych grudzień 2020
Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2020